Bol Yıldızlı “Jojo Rabbit”e “Pitch Perfect” Desteği!

Bol Yıldızlı “Jojo Rabbit”e “Pitch Perfect” Desteği! 24 Mayıs 2018

Savaş draması "Jojo Rabbit" kadrosunu genişletiyor.

Hâlihazırda yıldız isimlerin yer aldığı savaş draması “Jojo Rabbit” kadrosuna yeni bir ismi kattı. “Pitch Perfect” üçlemesi ve 2011 yapımı “Nedimeler” ile tanınan Rebel Wilson filmin kadrosuna dahil olan son isim oldu. Yıldız oyuncu filmde, Fraulein Rahm adında Hitler’in gençlik kamplarından birinde çalışan acımasız bir eğitmeni oynayacak.

İkinci Dünya Savaşı draması “Jojo Rabbit”in yönetmen koltuğunda “Aylak Vampirler” ve “Thor: Ragnarok” ile karşımıza çıkan Taika Waititi yer alıyor. Aynı zamanda filmde de rol alan yönetmen, senaryoya da tek başına imza atıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Marvel Sinematik Evreni’nin Black Widow’u Scarlett Johansson ve “Üç Billboard Ebbing Çıkışı, Missouri” ile bu sene Oscar kazanan Sam Rockwell bulunuyor.

“Jojo Rabbit”, Hitler'in ordusunda yer alan genç bir adam üzerinden ilerliyor. Ordu mensubu olan ve hayali arkadaşı Adolf Hitler olan genç adam, annesinin evde küçük bir Yahudi çocuğunu sakladığını öğrenince kendi içinde çatışmalar yaşamaya başlıyor. Genç, başlarda kızdan kurtulmaya çalışsa da zamanla onu insan olarak görmeye başlıyor. Taika Waititi başrolün hayali arkadaşı Adolf Hitler’i, Scarlett Johansson, Jojo’nun annesini ve Sam Rockwell ise Hitler’in gençlik kamplarından birinin başındaki Nazi komutanını canlandıracak.

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha